En aquest enllaç en trobareu més informació.
Pàgina web del festival
Divendres, 26 de febrer de 2021
9:00h: Project Dreams – How to Build Mazinger Z’s Hangar (HANABUSA Tsutomu, 2020) Drama
11:00h: Stolen Identity (NAKATA Hideo, 2018) Misteri, Thriller
13:00h: Takeshi Yashiro Stop Motion Animation: GON, THE LITTLE FOX (YASHIRO Takeshi, 2019) Animació (Curtmetratge)
Dissabte, 27 de febrer de 2021
9:00h: DANCE WITH ME (YAGUCHI Shinobu, 2019) Comèdia musical
11:00h: Key Of Life (UCHIDA Kenji, 2013) Comèdia
13:00h: Takeshi Yashiro Stop Motion Animation: NORMAN THE SNOWMAN-The Northern Light- (YASHIRO Takeshi, 2013) Animació (Curtmetratge)
Diumenge, 28 de febrer de 2021
9:00h: Café Funiculi Funicula (TSUKAHARA Ayuko, 2018) Drama, Fantasia
11:00h: One Night (SHIRAISHI Kazuya, 2019) Drama
13:00h: Production I.G Short Animation: Drawer Hobs (KISE Kazuchika, 2011) Animació (Curtmetratge)
Dilluns, 1 de març de 2021
9:00h: El sabor del té verde con arroz (OZU Yasujiro, 1967) Clàssic
11:00h: Tremble All You Want (OHKU Akiko, 2017) Drama, Comèdia
13:00h: Production I.G Short Animation: KICK-HEART (YUASA Masaaki, 2013) Animació (Curtmetratge)
Dimarts, 2 de març de 2021
9:00h: RAILWAYS (NISHIKORI Yoshinari, 2012) Drama
11:00h: A Story of Yonosuke (OKITA Shuichi, 2013) Drama
13:00h: Takeshi Yashiro Stop Motion Animation: NORMAN THE SNOWMAN-On a Night of Shooting Stars- (YASHIRO Takeshi, 2016) Animació (Curtmetratge)
Dimecres, 3 de març de 2021
9:00h: Peace (SODA Kazuhiro, 2010) Documental
11:00h: 0.5mm (ANDO Momoko, 2014) Drama
13:00h: Production I.G Short Animation: PIGTAILS (ITAZU Yoshimi, 2015) Animació (Curtmetratge)
Dijous, 4 de març de 2021
9:00h: Sumikkogurashi: Good to Be in the Corner (MANKYU, 2019) Animació
11:00h: Tora-san in Goto (OURA Masaru, 2016) Documental
13:00h: Takeshi Yashiro Stop Motion Animation: Moon of a Sleepless Night (YASHIRO Takeshi, 2015) Animació (Curtmetratge)
Divendres, 5 de març de 2021
9:00h: Ecotherapy Getaway Holiday (OKITA Shuichi, 2014) Drama
11:00h: Production I.G Animation: Tokyo Marble Chocolate (SHIOTANI Naoyoshi, 2007) Animació
13:00h: Our 30-Minute Sessions (HAGIWARA Kentaro, 2020) Romàntic
Dissabte, 6 de març de 2021
9:00h: TSUKIJI WONDERLAND (ENDO Naotaro, 2016) Documental
11:00h: The Great Passage (ISHII Yuya, 2013) Drama, Romàntic
13:00h: Production I.G Short Animation: Li’l Spider Girl (KAIYA Toshihisa, 2012) Animació (Curtmetratge)
Diumenge, 7 de març de 2021
9:00h: Lady Maiko (SUO Masayuki, 2014) Comèdia musical
11:00h: Little Nights, Little Love (IMAIZUMI Rikiya, 2019) Drama, Romàntic
13:00h: Production I.G Short Animation: The Girl from the Other Side (KUBO Yutaro i MAIYA Satomi, 2019) Animació (Curtmetratge)